Tereza Krajčová

Jmenuji se Tereza Krajčová a pracuji jako lektorka, tlumočnice a překladatelka. Německému jazyku se aktivně věnuji od roku 1987. Studium jsem završila složením obecné mezinárodní zkoušky a zkoušky z tlumočnictví a překladatelství úrovně C2.

Po dvouletém pobytu v Německu jsem jsem dlouhodobě pracovala pro německé společnosti, překladatelské agentury, advokátní kanceláře. Vždy jsem však inklinovala k pedagogické činnosti, ve které vidím největší smysl.

Proč zrovna Caroline Weber?

Pokud se nechcete spokojit s tím, že vám Němci přibližně rozumí, jste tu správně. Nabízím živou výuku, individuální přístup a výukové materiály, které se za léta osvědčily. Gramatiku vysvětlím jednoduše a uceleně, vše si snadno zapamatujete a po absolvování kurzu si budete jistí v jejím používání. Osobně ručím za úspěšné absolvování mezinárodních zkoušek.

Existuje celá řada soukromých i veřejných kurzů, které absolvujete a máte dobrý pocit, že jste se zlepšili. Z mých osobních zkušeností a ze zkušeností mých studentů však vyplývá, že kromě dobrého pocitu zůstáváte stále na stejném místě. Současné moderní učebnice němčiny jsou většinou zmatečné, se spoustou komplikovaných frází, aniž byste věděli, proč a kdy je používat. Dnešním trendem je “škola hrou”, ale pokud nežijete v dané zemi a neslyšíte jazyk každý den, tato metoda nefunguje. V době pandemie jsem začala vyučovat online a podařilo se mi vytvořit velmi efektivní systém, díky kterému studenti šetří svůj čas, aniž by výuka ztrácela na kvalitě.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Přesunout se na začátek