Tereza Krajčová

Jmenuji se Tereza Krajčová a pracuji jako lektorka, tlumočnice a překladatelka. Německému jazyku se aktivně věnuji od roku 1987. Studium jsem završila složením obecné mezinárodní zkoušky a zkoušky z tlumočnictví a překladatelství úrovně C2.

Po dvouletém pobytu v Německu jsem jsem dlouhodobě pracovala pro německé společnosti, překladatelské agentury, advokátní kanceláře. Vždy jsem však inklinovala k pedagogické činnosti, ve které vidím největší smysl.

Proč zrovna Caroline Weber?

Pokud se nechcete spokojit s tím, že vám Němci přibližně rozumí, jste tu správně. Nabízím živou výuku, individuální přístup a výukové materiály, které se za léta osvědčily. Gramatiku vysvětlím jednoduše a uceleně, vše si snadno zapamatujete a po absolvování kurzu si budete jistí v jejím používání. Osobně ručím za úspěšné absolvování mezinárodních zkoušek.

Existuje celá řada soukromých i veřejných kurzů, které absolvujete a máte dobrý pocit, že jste se zlepšili. Z mých osobních zkušeností a ze zkušeností mých studentů však vyplývá, že kromě dobrého pocitu zůstáváte stále na stejném místě. Současné moderní učebnice němčiny jsou většinou zmatečné, se spoustou komplikovaných frází, aniž byste věděli, proč a kdy je používat. Dnešním trendem je “škola hrou”, ale pokud nežijete v dané zemi a neslyšíte jazyk každý den, tato metoda nefunguje. V době pandemie jsem začala vyučovat online a podařilo se mi vytvořit velmi efektivní systém, díky kterému studenti šetří svůj čas, aniž by výuka ztrácela na kvalitě.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Hendrerit massa condimentum enim, nisl vitae. Ultricies aliquet proin egestas donec viverra turpis luctus gravida ipsum.

Přesunout se na začátek